Lodní doprava na Lipně

Okružní plavby

Návštěvníci Lipenska by si měli dopřát jedinečný zážitek – plavbu po jezeře na výletní lodi. Právě z lodní paluby se nejlépe nasává atmosféra a objevují krásy Lipenska.

Připraveny jsou tři lodě: Adalbert Stifter (kapacita cca 150 vnitřních míst / cca 80 venkovních míst), Vltava (cca 80 míst) a Smetana (kapacita cca 70 vnitřních míst / cca 70 venkovních míst). V nabídce jsou pravidelné okružní plavby, plavby s dětským programem – po celý červenec a srpen, od pondělí do pátku od 10 hodin z přístaviště v Lipně nad Vltavou, odjezdy z ostatních přístavišť dle jízdního řádu.

Okružní plavby

Návštěvníci Lipenska by si měli dopřát jedinečný zážitek – plavbu po jezeře na výletní lodi. Právě z lodní paluby se nejlépe nasává atmosféra a objevují krásy Lipenska.

Připraveny jsou tři lodě: Adalbert Stifter (kapacita cca 150 vnitřních míst / cca 80 venkovních míst), Vltava (cca 80 míst) a Smetana (kapacita cca 70 vnitřních míst / cca 70 venkovních míst). V nabídce jsou pravidelné okružní plavby, plavby s dětským programem – po celý červenec a srpen, od pondělí do pátku od 10 hodin z přístaviště v Lipně nad Vltavou, odjezdy z ostatních přístavišť dle jízdního řádu. A večerní okružní plavby s hudbou – ve středu a v pátek od 18 do 21 hodin, odjezd z přístaviště Lipno nad Vltavou, ostatní odjezdy z přístavišť dle jízdního řádu. Velmi oblíbené jsou večerní koncerty na palubě při západu slunce, doplněné  degustace vín a další kulturní program.

Na našich lodích a v přístavišti prodáváme turistické dřevěné známky, turistické vizitky a další sběratelské turistické zboží.

… aktuální jízdní řády a všechny důležité informace naleznete na www.lipno-line.com.
… lístky na všechny kulturní akce konané na palubě výletní lodi Adalbert Stifter přes CBsystem si můžete zakoupit v předprodeji na
www.cbsystem.cz .

Lodní doprava na Lipně, Služby a tipy Lipno