Molo Lipno (Lipno nad Vltavou)

Molo Lipno

Lipno má nový unikát:

Nejdelší vyhlídkové MOLO v jižních Čechách, v České republice, ve střední Evropě: 150 dlouhé molo se stalo novým důvodem k návštěvě Lipna nad Vltavou – NOVÝ HIGHLIGHT DESTINACE.

Lipenská přehrada má nový unikát, nejdelší vyhlídkové molo ve střední Evropě, které se nachází nedaleko přístavu Marina Lipno v Lipně nad Vltavou. Po unikátním 150 metrů dlouhém molu se dostanete nad hladinu lipenského jezera, kde můžete nerušeně sledovat, co se děje pod vodní hladinou.

Molo Lipno

Lipno má nový unikát:

Nejdelší vyhlídkové MOLO v jižních Čechách, v České republice, ve střední Evropě: 150 dlouhé molo se stalo novým důvodem k návštěvě Lipna nad Vltavou – NOVÝ HIGHLIGHT DESTINACE.

Lipenská přehrada má nový unikát, nejdelší vyhlídkové molo ve střední Evropě, které se nachází nedaleko přístavu Marina Lipno v Lipně nad Vltavou. Po unikátním 150 metrů dlouhém molu se dostanete nad hladinu lipenského jezera, kde můžete nerušeně sledovat, co se děje pod vodní hladinou. Molo je volně přístupné, panoramatický zážitek si můžete užít v kteroukoli denní dobu a jeho nenáročnost a proměnu ze dne do noci ocení návštěvníci v každém věku.

MOLO RESTAURANT: zážitková gastronomie na vlnách lipenského jezera. Jedinečnost prostředí, chutí a servisu. RESTAURANT jako součást nejdelšího vyhlídkového mola ve střední Evropě zaručí nevšední zážitek z gastronomie. Panoramatické výhledy a přímořská atmosféra podtrhují autentické pokrmy z řemeslné dílny šéfkuchaře Davida Šaška.

Nechte se zlákat a užijte si nevšední zážitek z gastronomie. Nadchneme Vás. 

- nejdelší vyhlídkové molo ve střední Evropě – délka 150 m

- přímořská atmosféra na dosah / na jihu Čech

- načerpejte inspiraci nového genia loci "jihočeského moře"

- nejromantičtější místo pro vaše společné „ano“

- atraktivní foto point – panoramatický výhled na jezero Lipno, na přístaviště a promenádu

- pro všechny věkové skupiny – bezbariérové místo – bezpečné pro děti – přístupné pro seniory, proměna ze dne do noci

- součást nově vznikající promenády destinace Lipno

Molo Lipno (Lipno nad Vltavou), Ubytování Lipno